TR EN

SİZLERE ÖZEL

HİZMETLERİMİZ

Bir yolculuktan çok daha fazlası sizleri bekliyor...

 • Kablosuz Sınırsız İnternet Keyfi
 • 220 Volt Prizler ile kesintisiz enerji
 • Koltuk arkası geniş ekran
 • Rahat ve konfotlu 2+1 Araçlarımız

KABLOSUZ İNTERNET

220 V Priz

Koltuk Arkası TV

2+1

2+1 Koltuk

Tarihçemiz

1952 yılında KERVAN SARAY olarak yolcu taşımacılığına hizmetine başlamıştır.
1978 yılında LALE Seyahat olarak hizmetlerine devam etmiştir.
1988 yılında NEVTUR Turizm olarak hizmetimizi sürdürmüştür.
2005 yılında ise Genel Kurul kararı ile şimdiki ismi ve ünvanı ile NEVŞEHİRLİLER SEYAHAT olarak konuklarımıza hizmet sunmaktayız.

best

Misyonumuz

Misyonumuz üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerimizi almaktır.

"Yenilikçi" ve "Gelişimci" bir yol izlemek,
Teknolojisini sürekli yenileyebilen bir yapıya sahip olmak
Hedeflerimizi ve amaçlarımızı "Mükemmeliyetçilik" odaklı belirlemek
Müşteri odaklı değil, Önce İnsan düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti vermek
Çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olmak

Visyonumuz

Uygun zamanda, doğru yatırım kararlarını vererek sürekliliği sağlamak ve faaliyetlerinden sağlanan kaynağı yeniden verimli yatırım araçlarında değerlendirmek Nevşehirliler Seyahat olarak vizyonumuzdur.

Kalite Politikamız

 • Konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, kendimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.
 • Bunu başarmanın yolu ise yenilikçi önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılıklarını artırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Nevşehir Seyehat Misyonu

Sosyal Sorumluluklar

Misyonumuz üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerimizi almaktır.

Hizmete aktarılan kazanç asıl kazançtır.

"Muhtaç olana ekmek vermek yerine balık tutmayı öğretin, o kendi hayatını kazanır" sözü belirleyici oldu benim için. Birisine ekmek verirsiniz ama ertesi gün yine aynı durumla yüz yüzedir. Verdiğiniz ekmek altın tabakta bile olsa ertesi gün yine acıkacak ve yine muhtaç olacaktır. Ancak onu eğitip koluna 'altın bilezik' takarsanız yani zanaat öğrenirse bir daha o duruma düşmez. Dünya ülkelerine bakıyorum, okuma yazma oranları %100'lerde. Bizdeyse okul çağında olduğu halde okul yüzü tanımayan çocuklar var. Birçok köyümüzde okul yok. Oralardaki insanların 'balık tutmaları' mümkün değil bu durumda.

"Oku!" diye başlıyor kutsal kitabımız. Okumak bunca belirleyici olmasa yüce Allah neden kitabını o emirle başlatsın ki? "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir" diyor Atatürk. "Muasır medeniyetler seviyesi"ne ulaşmak için bize yol gösterecek bilimin aydınlığıdır. Onu yayacak olan da okuldur. Daha adını bile yazamayan yaşını başını almış kişilerle karşılaşınca çok üzülüyoruz. Onların çocuklarının da aynı durumda olmaması için, onların da bilimin aydınlığına kavuşması ve başta ailelerine, milletine, devletine yararlı birer birey olmaları için yardımcı olmak istiyoruz.

Bir zamanlar her şeyi devletten beklememek gerektiği düşüncesiyle "Kendi okulunu yap" kampanyası başlatılmıştı. Okul yaptırma girişimleri, ülkemizin ve insanımızın geleceği için belirleyici. Ben o inançla; elimden geldiğince, gücüm oranında eğitime destek olacağım. Tüm çabamız ülkemizin her karı toprağına, her insanına hizmet götürmek; istihdam ettiğimiz insanları gelişmeler ışığında eğitimden geçirmek ve daha güler yüzlü, daha kaliteli, daha güvenli hizmet vermelerini sağlamak; mesleki yeterliliğe sahip, ahlaklı ve maddi yeterliliği olan kişiler istihdam etmek ve yetiştirmek; verdiğimiz hizmetin çok daha yaygınlaşmasını sağlamak, çok daha üst düzeye çıkarmak ve her alana yaymak için.

Nevşehir Seyehat Misyonu

Filomuz

Şubelerimiz

Bilet İptali İndirim ve Değişiklik

 • Engelli Biletleri
  Kanun gereği %40 ve üzeri engeli bulunan yolcularımıza bilet bedeli üzerinden indirim düzenlenir. Yolcularımız biletlerini alırken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri gerekmektedir. Engelli bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.
 • Çocuk Biletleri
  Kanun gereği 6-12 yaş arası çocuk yolcularımıza bilet bedeli üzerinden %30 indirim düzenlenir. İndirimli bilet talep eden ebeveynin çocuk yolcuya ait kimliği bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmesi gerekmektedir. Çocuk yolcu bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.
 • Tarih ve saati geçmiş biletler için hiçbir hak talep edilemez. Ancak ücret farkı verilerek Altın Bilet olarak düzenlenen biletlerde, bilet sahibinin sefere yetişememesi durumunda, sefer hareket gün ve saatinden en geç 1 saat sonra, 0850 241 50 50 numaralı çağrı merkezini araması halinde, bir sonraki uygun sefere bilet düzenlenebilir.
 • 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu'na göre 24 saat ve öncesinde, bilet ile birlikte yapılan iptal başvurularında paranız iade edilir. 12 saat öncesine kadar yapılacak başvurularda ise biletiniz 6 ay süre ile açık bilete dönüştürülür. Açık biletlere ücret iadesi yapılmaz. 6 ay içerisinde kullanılmayan açık biletler kullanılmış sayılır.
 • Rezervasyon yaptırırken ve biletinizi alırken, doğru bilgi veriniz. Biletiniz hazırlandıktan sonra biletin ön ve arka nüshasındaki tüm bilgileri kontrol ederek alınız. Alınan biletlerin ön ve arka kısımdaki tüm bilgiler, yolcu tarafından kabul edilmiş sayılır.
 • Yaptırmış olduğunuz rezervasyonlarda belirtilen opsiyon tarih ve saatine kadar biletinizi almamanız durumunda, rezervasyonunuz sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.
 • 1-2-3-4 numaralı koltuklarda 0-12 yaş arası çocuk yolcuların oturması sakıncalıdır ve oturmasına izin verilmez.

Nevşehir Seyehat Misyonu

İletişim

Adresimiz
Mehmet Akif Ersoy Mah. Terminal Bulvarı No:7/1 Nevşehir

Telefon :
0850 241 50 50
Fax :
+90 384 213 18 78
E-mail
info@nevsehirseyahat.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Prosedürü
NEVŞEHİR SEYAHAT ilgili kuralların tümünü eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz.
Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.
Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin NEVŞEHİR SEYAHAT bağlantılı şubeler, acenteler ve NEVŞEHİR SEYAHATin kendi insiyatifi ile uygun göreceği şirketler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.
Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:
• Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
• Her türlü hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması
• İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi.
• Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması
• Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile
• Uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde,
• Belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece,
• NEVŞEHİR SEYAHATin hak, hukuk ve kar/kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, hukuk ve kar/kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.
Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır.
SSLden faydalanabilmek için tarayıcınızın SSLi destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza Gizlilik Prosedürü başlığı altında bildirilecektir.

Rezervasyon Kayıtlarınızın Gizliliği Rezervasyon yaptırdığınız zaman, size bir rezervasyon kodu (Referans Kodu) verilecektir. Rezervasyon esnasında size verilen bu rezervasyon kodu, bilet üzerinde de görünecektir. Bu rezervasyon kodunun her zaman gizli tutulması gereklidir. Size verilen rezervasyon kodunu gizli tutmadığınız takdirde, başkaları sizin rezervasyon bilgilerinize ulaşabilir. Birden fazla kişi birlikte seyahat etmek üzere grup rezervasyonu yaptırdığı takdirde aynı rezervasyon kodu gruptaki diğer kişilerin biletleri üzerinde de yer alacağı için şayet bu kişilerin sizin kişisel rezervasyon bilgilerinize ulaşmalarını istemiyorsanız, kendiniz için ayrı bir rezervasyon yaptırmayı tercih edebilirsiniz. 3. kişilerin sizin rezervasyon kodunuza ulaşmasından dolayı NEVŞEHİR SEYAHAT hiçbir sorumluluğu yoktur. Rezervasyon kodunuzu gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, NEVŞEHİR SEYAHAT her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.